-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Макаронні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-011865-a
Завершена
168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 840.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 840.00 UAH
Номер:
1150f76e9f6444c0831aa5d7f1977328
Внутрішній номер закупівлі:
20526857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-25-011865-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445075 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2024 15:16 - 30.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2024 15:16 - 02.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.02.2024 00:03 - 07.02.2024 15:29
Період завантаження договору:
13.02.2024 00:00 - 23.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 000.00 Макаронні вироби