-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Макаронні вироби
Оголошено тендер
168 000.00
UAH
Номер:
6e64f1572c4f4fedadb4336089fa8f59
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-25-005112-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Макаронні вироби
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 25.01.2024 року № 37
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.01.2024 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума168 000.00 UAH