-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор гематологічний за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024-2023 – 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний; Аналізатор біохімічний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024:2023 – 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор імуноферментний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори за кодом НК 024:2023 – 56718 Аналізатор імуноферментний (ІФА) IVD (діагностика in vitro) автоматичний; Коагулометр лабораторний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом код НК 024:2023 – 56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro).
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-012101-a
Завершена
5 853 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 265.00 UAH
Номер:
d2e4f20ec21f4f6584fd061214849599
Внутрішній номер закупівлі:
20525757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-25-012101-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пироженко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 853 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2024 15:24 - 30.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2024 15:24 - 02.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.02.2024 00:00 - 05.02.2024 09:49
Період завантаження договору:
11.02.2024 00:00 - 21.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 853 000.00 Аналізатор гематологічний за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024-2023 – 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний; Аналізатор біохімічний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024:2023 – 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор імуноферментний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори за кодом НК 024:2023 – 56718 Аналізатор імуноферментний (ІФА) IVD (діагностика in vitro) автоматичний; Коагулометр лабораторний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом код НК 024:2023 – 56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro).