-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор гематологічний за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024-2023 – 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний; Аналізатор біохімічний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024:2023 – 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор імуноферментний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори за кодом НК 024:2023 – 56718 Аналізатор імуноферментний (ІФА) IVD (діагностика in vitro) автоматичний; Коагулометр лабораторний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом код НК 024:2023 – 56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro).
Оголошено тендер
5 853 000.00
UAH
Номер:
1debf45129934d08a507134caadc001f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-25-005151-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Контактна особа:
Пироженко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 853 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор гематологічний за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024-2023 – 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний; Аналізатор біохімічний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом НК 024:2023 – 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор імуноферментний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори за кодом НК 024:2023 – 56718 Аналізатор імуноферментний (ІФА) IVD (діагностика in vitro) автоматичний; Коагулометр лабораторний, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори, за кодом код НК 024:2023 – 56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.01.2024 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 853 000.00 UAH