-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко
Тендер Prozorro UA-2024-01-24-016140-a
Завершена
676 736.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 383.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 383.68 UAH
Номер:
9f7e58a951054eb0a9259d72b70fc128
Внутрішній номер закупівлі:
20511780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-24-016140-a
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демура Світлана Ігорівна +380968133866 viddilosvitythpustomyty@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
676 736.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2024 17:20 - 30.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2024 17:20 - 02.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.02.2024 00:00 - 07.02.2024 16:11
Період завантаження договору:
13.02.2024 00:00 - 23.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴676 736.00 Молоко