-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молоко
Оголошено тендер
676 736.00
UAH
Номер:
c45dad18557442b2a15c51216165dfd4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-24-006988-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
676 736.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.01.2024 17:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВідповідно до Наказу Відділу освіти Пустомитівської міської ради №209 від 29 грудня 2023 року харчування дітей у закладах дошкільної освіти становить у розмірі 80% батьківської плати та 20% коштів місцевого бюджету.
Сума676 736.00 UAH