-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2024-01-24-009604-a
Завершена
205 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 050.00 UAH
Номер:
18046b2814f94148b7e6673cc07fc3f1
Внутрішній номер закупівлі:
20505351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-24-009604-a
Замовник:
Відділ освіти Попільнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420869
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, вул. Богдана Хмельницького, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Можарівська +380413751073 zakupka.osvita.pop17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2024 14:10 - 29.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2024 14:10 - 01.02.2024 14:05
Аукціон:
02.02.2024 13:03 - 02.02.2024 13:26
Період кваліфікації:
02.02.2024 13:26 - 06.02.2024 16:38
Період завантаження договору:
12.02.2024 00:00 - 22.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 000.00 Яйця курячі