• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Яйця курячі

Оголошено тендер

205 000.00 UAH
Номер: 41730e3ff7c348f19ce58bd4572a0ae1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-24-004125-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Попільнянської селищної ради
Замовник: Відділ освіти Попільнянської селищної ради
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 24.01.2024 14:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума205 000.00 UAH