-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2024-01-24-002221-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
264 426.47
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 767.91 UAH
мін. крок: 0.3% або 767.91 UAH
Номер:
73a54b89b9f741079f6037aeda3e30f5
Внутрішній номер закупівлі:
20497944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-24-002221-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
264 426.47 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2024 10:01 - 02.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2024 10:01 - 05.02.2024 16:00
Період кваліфікації:
05.02.2024 16:01 - 09.02.2024 11:51
Період завантаження договору:
15.02.2024 00:00 - 25.02.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴76 791.24 Лот 1. Технічний департамент
- Лот №2 ₴187 635.23 Лот 2. Департамент експлуатації водопровідного господарства