-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів) Лот 1: Технічний департамент Лот 2: Департамент експлуатації водопровідного господарства
Оголошено тендер
264 426.47
UAH
Номер:
cf7b7734756a4828991b7c044d1b48b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-24-000521-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
264 426.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)
Лот 1: Технічний департамент
Лот 2: Департамент експлуатації водопровідного господарства
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування:
24.01.2024 09:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума264 426.47 UAH