-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-016284-a
Завершена
830 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 150.00 UAH
Номер:
2dc2c1da52f34a40890daad89418755f
Внутрішній номер закупівлі:
20494056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-016284-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Чубар +380567319739 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
830 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 17:16 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 17:16 - 31.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.01.2024 00:00 - 01.02.2024 15:12
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴830 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника