• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

830 000.00 UAH
Номер: ba9880e1d4964f639597aa9af629836b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-23-006960-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 830 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 23.01.2024 17:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 16 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума830 000.00 UAH