-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-014905-a
Торги відмінено
676 736.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 383.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 383.68 UAH
Номер:
fc3e628089b64f5e9ad914ace955bbfd
Внутрішній номер закупівлі:
20492150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-014905-a
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демура Світлана Ігорівна +380968133866 viddilosvitythpustomyty@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
676 736.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 16:22 - 29.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 16:22 - 01.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b62f21c95f2a4d109c6ff3ffb13258fb
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у
разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог
законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: невірно зазначена кількість
товару, який є предметом закупівлі.
Період оскарження:
24.01.2024 16:56 - 04.02.2024 00:00
Дата опублікування:
24.01.2024 16:56
Дата виконання:
04.02.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴676 736.00 Молоко