• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Молоко

Оголошено тендер

676 736.00 UAH
Номер: 0fd0671fd0fa436091cd67fb1135d703
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-23-005653-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Пустомитівської міської ради
Замовник: Відділ освіти Пустомитівської міської ради
Очікувана вартість: 676 736.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молоко
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.01.2024 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВідповідно до Наказу Відділу освіти Пустомитівської міської ради №209 від 29 грудня 2023 року харчування дітей у закладах дошкільної освіти становить у розмірі 80% батьківської плати та 20% коштів місцевого бюджету.
Сума676 736.00 UAH