-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-013816-a
Завершена
144 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
Номер:
b8a0a9f7bcc94f90abfba9887c6a7ae4
Внутрішній номер закупівлі:
20491863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-013816-a
Замовник:
КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В С. ОЛЕКСАНДРІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горпинчук Тетяна Мифодіївна +380362273030 Oleksandrija@mail.rv.ua http://alexandria.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 15:53 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 15:53 - 31.01.2024 18:00
Період кваліфікації:
31.01.2024 18:00 - 01.02.2024 16:24
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 000.00 Молоко коров’яче питне пастеризоване