-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Оголошено тендер
144 000.00
UAH
Номер:
1091c62399bd4bafa42031a63d5be367
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-23-005910-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В С. ОЛЕКСАНДРІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В С. ОЛЕКСАНДРІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протоколом №6 від 22.01.2024 року. Торги проводяться на очікувану вартість на 2024 року.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.01.2024 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума144 000.00 UAH