-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дизельне пальне (по сезону) талони
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-003487-a
Завершена
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер:
2b1f612487d44a0cbf9f45575d888a7a
Внутрішній номер закупівлі:
20481278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-003487-a
Замовник:
Опорний заклад "Тарандинцівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені В.А. Симоненка Новооржицької селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23547327
-
Адреса:
37540, Україна, Полтавська область, Тарандинці, Полтавська обл., Лубенський район, с.Тарандинці, вул.Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Старовойтова Марина Юріївна +380536196140 tarandinci@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 10:41 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 10:41 - 31.01.2024 10:46
Аукціон:
01.02.2024 11:14 - 01.02.2024 11:37
Період кваліфікації:
01.02.2024 11:37 - 06.02.2024 12:12
Період завантаження договору:
12.02.2024 00:00 - 22.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴440 000.00 Дизельне пальне (по сезону) талони