• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне пальне (по сезону) талони

Оголошено тендер

440 000.00 UAH
Номер: be81466e74604a9a8d58728f24328437
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-23-001337-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Опорний заклад "Тарандинцівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені В.А. Симоненка Новооржицької селищної ради"
Замовник: Опорний заклад "Тарандинцівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені В.А. Симоненка Новооржицької селищної ради"
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне пальне (по сезону) талони
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.01.2024 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне пальне (по сезону) талони
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 8000 літр
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума440 000.00 UAH