• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кефір, ряжанка, сметана

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 1 до тендерної документації "ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ".

Завершена

393 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
Номер: 97b4d5b780664c929c99fe1b851acb8a
Внутрішній номер закупівлі: 20464429
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-22-004118-a   
Замовник: РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ
Контактна особа: Боровська-Дюдіна Інна Геннадіївна 380965382272 romanov-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 393 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.01.2024 11:12 - 27.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2024 11:12 - 30.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 30.01.2024 00:04 - 30.01.2024 13:49
Період завантаження договору: 05.02.2024 00:00 - 15.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴393 000.00 Кефір, ряжанка, сметана