• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кефір, ряжанка, сметана

Оголошено тендер

393 000.00 UAH
Номер: 93c7f75f1dc948f2abb7ce07306ea988
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-22-001941-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ
Замовник: РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 393 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кефір, ряжанка, сметана
Примітки: згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті тоги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 22.01.2024 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума393 000.00 UAH