-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-01-19-001040-a
Торги не відбулися
2 424 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 122.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 122.45 UAH
Номер:
34d6c47c0c554c288506813aaf55201e
Внутрішній номер закупівлі:
20443079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-19-001040-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 424 490.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2024 09:20 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2024 09:20 - 31.01.2024 00:00
Аукціон:
31.01.2024 15:18 - 31.01.2024 15:41
Період кваліфікації:
31.01.2024 15:41 - 05.02.2024 11:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 424 490.00 ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)