-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)
Оголошено тендер
2 424 490.00
UAH
Номер:
71a8d72235c944da9fcef048e4970597
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-19-000398-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 424 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)
Примітки:
Бензин А-95 та Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.01.2024 09:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
47000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 424 490.00 UAH