-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-017551-a
Завершена
1 251 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 518.40 UAH
мін. крок: 1% або 12 518.40 UAH
Номер:
4dad9c6ac3d14d7c952e48cae53b3e9e
Внутрішній номер закупівлі:
20441803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-18-017551-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42963923
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Одеський район, селище міського типу Таїрове, вулиця 40-Річчя Перемоги, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Бурлака +380487990409 osvitafintairovo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 251 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2024 22:25 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2024 22:25 - 26.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.01.2024 00:00 - 26.01.2024 15:56
Період завантаження договору:
01.02.2024 00:00 - 11.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 251 840.00 Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника