• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Щепоріз 4М-130TR PRO або еквівалент

Завершена

165 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 829.00 UAH
Номер: a83b4e5e85be4565a9f54f40eb4fa2e6
Внутрішній номер закупівлі: 20439039
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-18-015155-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Контактна особа: Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 165 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.01.2024 16:53 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2024 16:53 - 26.01.2024 15:00
Аукціон: 29.01.2024 11:04 - 29.01.2024 11:27
Період кваліфікації: 29.01.2024 11:27 - 01.02.2024 10:40
Період завантаження договору: 07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴165 800.00 Щепоріз 4М-130TR PRO або еквівалент