-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щепоріз 4М-130TR PRO або еквівалент
Оголошено тендер
165 800.00
UAH
Номер:
86e0fbf2480a4de4bf69c8a795438097
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-18-007643-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
165 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щепоріз 4М-130TR PRO або еквівалент
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі - 165 800,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування:
18.01.2024 16:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГоспрозрахункові кошти підприємства.
Сума165 800.00 UAH