-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захисні коробки для лічильників електроенергії
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-004080-a
Завершена
1 739 544.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 10 437.26 UAH
мін. крок: 0.6% або 10 437.26 UAH
Номер:
934d388b271142b49eaa36b322646be2
Внутрішній номер закупівлі:
20428277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-18-004080-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 739 544.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.01.2024 10:54 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2024 10:54 - 26.01.2024 01:00
Період кваліфікації:
26.01.2024 01:03 - 29.01.2024 13:54
Період завантаження договору:
04.02.2024 00:00 - 14.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 739 544.00 Захисні коробки для лічильників електроенергії