-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захисні коробки для лічильників електроенергії
Оголошено тендер
2 087 452.80
UAH
Номер:
be055498678e4a85adb7de4bf43c4577
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-18-002073-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 087 452.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захисні коробки для лічильників електроенергії
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
18.01.2024 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 087 452.80 UAH