-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-009927-a
Завершена
1 500 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 503.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 503.50 UAH
Номер:
4d9d09dc9e3f429f99837172cdd827f1
Внутрішній номер закупівлі:
20416357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-17-009927-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.01.2024 14:22 - 26.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2024 14:22 - 29.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.01.2024 00:01 - 01.02.2024 13:13
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 700.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень