-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
1 500 700.00
UAH
Номер:
306b0580a7fb4b10b0ebcaa55cb247dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-17-003545-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 500 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування»
ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2024 12:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 500 700.00 UAH