• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги дитячих таборів

Завершена

328 440.00 UAH без ПДВ
Номер: 6684bdd242e342b18bcc34b7064f784e
Внутрішній номер закупівлі: 2040441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-16-000721-c   
Замовник: Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
Контактна особа: Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015: 55243000-5 Послуги дитячих таборівАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників , при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог , що були визначені замовником у тендерних документаціях. ПП «ЮГ-СК» запрошується до участі у переговорах, оскільки вони брали участь у попередніх закупівлях, які були визнані такими, що не відбулися, через недостатню кількість учасників.
Очікувана вартість: 328 440.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги дитячих таборів
Код ДК 021:2015: 55243000-5 Послуги дитячих таборів
Кількість 68 штуки
Період постачання 11.06.2018 - 01.07.2018
Місце постачання 74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, Північна, 52 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЮГ-СК"

Оскарження: 16.05.2018 15:50 - 27.05.2018 00:00
Ціна пропозиції 328 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2018 15:56
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ae8d7a738c40468d9519a9011731c3e0
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-16-000721-c-a1
Постачальник: ПП "ЮГ-СК"
Номер договору: 1-в
Сума договору: 328 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 04.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
pdf
Договір.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода2.pdf
p7s
sign.p7s