-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади).
Тендер Prozorro UA-2024-01-16-013860-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
4539411597fe41cba40d14ad01c59c1e
Внутрішній номер закупівлі:
20403505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-16-013860-a
Замовник:
Козинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362697
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Козин, Партизанська, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Інна Миколаївна 380974975123 kozynrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2024 16:22 - 21.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2024 16:22 - 24.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.01.2024 00:03 - 24.01.2024 10:50
Період завантаження договору:
30.01.2024 00:00 - 09.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади).