-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади).
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
49429e8fdfe1411bb0a2637f283da48b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-16-005048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Козинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362697
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Козин, Партизанська, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Козинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362697
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Козин, Партизанська, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.01.2024 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти Козинського селищного територіального бюджету
Сума1 000 000.00 UAH