-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Макаронні вироби, вермішель
Тендер Prozorro UA-2024-01-16-013749-a
Завершена
411 714.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 058.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 058.57 UAH
Номер:
fcfe7eb1f827492881cfc4167c143858
Внутрішній номер закупівлі:
20403236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-16-013749-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20989154
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, вул.Михайлівська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Омельяненко +380997455166 tiatala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
411 714.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2024 16:18 - 21.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2024 16:18 - 24.01.2024 00:00
Аукціон:
24.01.2024 14:12 - 24.01.2024 14:35
Період кваліфікації:
24.01.2024 14:35 - 29.01.2024 12:51
Період завантаження договору:
04.02.2024 00:00 - 14.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴411 714.00 Макаронні вироби, вермішель