• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Макаронні вироби, вермішель

Оголошено тендер

411 714.00 UAH
Номер: ef3690d93023416fb0b5af935d637599
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-16-006111-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 411 714.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Макаронні вироби, вермішель
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 16.01.2024 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума411 714.00 UAH