-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аміачна селітра; Нітроамофоска 16:16:16
Тендер Prozorro UA-2024-01-16-013330-a
Торги не відбулися
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 000.00 UAH
Номер:
4c32748188c0459d8efc21ee8d313127
Внутрішній номер закупівлі:
20403037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-16-013330-a
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2024 16:05 - 21.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2024 16:05 - 24.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 800 000.00 Аміачна селітра; Нітроамофоска 16:16:16