-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аміачна селітра; Нітроамофоска 16:16:16
Оголошено тендер
1 800 000.00
UAH
Номер:
166c0d60d12d42f1b8178c8170133a6e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-16-005078-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра; Нітроамофоска 16:16:16
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.01.2024 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аміачна селітра
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 07.03.2024
Нітроамофоска 16:16:16
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 07.03.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 800 000.00 UAH