-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-01-15-005421-a
без розподілу
Завершена
1 771 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 857.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 857.50 UAH
Номер:
aa0978c2197c4574bedc7c61942e3c0e
Внутрішній номер закупівлі:
20379448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-15-005421-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Садовська +380967135335 zakupivli_likarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 771 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2024 12:08 - 20.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2024 12:08 - 23.01.2024 00:00
Аукціон:
23.01.2024 13:33 - 23.01.2024 14:26
Період кваліфікації:
23.01.2024 14:26 - 26.01.2024 18:15
Період завантаження договору:
01.02.2024 00:00 - 11.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 771 500.00 Електрична енергія