-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі.
Тендер Prozorro UA-2024-01-15-002798-a
Завершена
156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.3% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1.3% або 2 000.00 UAH
Номер:
571f60bfadce4bdd99488973ef100935
Внутрішній номер закупівлі:
20376995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-15-002798-a
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Гавела Вацлава, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Микола Іванович 380679733924 zakupivliksli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2024 10:46 - 20.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2024 10:46 - 23.01.2024 00:00
Аукціон:
23.01.2024 13:17 - 23.01.2024 13:52
Період кваліфікації:
23.01.2024 13:52 - 23.01.2024 18:05
Період завантаження договору:
29.01.2024 00:00 - 08.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 000.00 Яйця курячі.