• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Яйця курячі.

Оголошено тендер

156 000.00 UAH
Номер: 1e94973dfa484bc09d82b6384817fdf0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-15-001600-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський спортивний ліцей
Замовник: Київський спортивний ліцей
Очікувана вартість: 156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.01.2024 10:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума156 000.00 UAH