-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2024-01-15-001554-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
c05349ac536a42fc9e4f703180578ffc
Внутрішній номер закупівлі:
20375695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-15-001554-a
Замовник:
КП "Коменергосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639101
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Матюшенко +380676308004 komenergoservice21@gmail.com http://www.kes.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2024 09:57 - 20.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2024 09:57 - 23.01.2024 08:00
Аукціон:
24.01.2024 11:04 - 24.01.2024 11:27
Період кваліфікації:
24.01.2024 11:27 - 05.02.2024 10:43
Період завантаження договору:
11.02.2024 00:00 - 21.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Лічильники теплової енергії