-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
a3b818b742024e88958eb22524abc8e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-15-000617-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Коменергосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639101
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Коменергосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639101
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 Лічильники
Дата опублікування:
15.01.2024 09:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 000.00 UAH