-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код за ДК 021-2015 -15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб з додаванням цільнозернового борошна, булочка для хот-догів, рогалик «Студент», булочка для гамбургера, булочка «Каштан», соломка в асортименті).
Тендер Prozorro UA-2024-01-13-000328-a
Завершена
906 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 533.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 533.85 UAH
Номер:
88e488b7ed8c406f96f11d2814b54693
Внутрішній номер закупівлі:
20373187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-13-000328-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30948011
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Велика Перспективна, будинок 39/63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Соколов 380953977665 school_n6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
906 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2024 14:56 - 18.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2024 14:56 - 21.01.2024 16:00
Період кваліфікації:
21.01.2024 16:02 - 21.01.2024 20:05
Період завантаження договору:
27.01.2024 00:00 - 06.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴906 770.00 Лот 1.