-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021-2015 -15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб з додаванням цільнозернового борошна, булочка для хот-догів, рогалик «Студент», булочка для гамбургера, булочка «Каштан», соломка в асортименті).
Оголошено тендер
906 770.00
UAH
Номер:
7f647215eb6a494face5117111750995
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-13-000163-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30948011
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Велика Перспективна, будинок 39/63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30948011
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Велика Перспективна, будинок 39/63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
906 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021-2015 -15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб з додаванням цільнозернового борошна, булочка для хот-догів, рогалик «Студент», булочка для гамбургера, булочка «Каштан», соломка в асортименті).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2024 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума906 770.00 UAH