-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М"ясо
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-010305-a
Торги не відбулися
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
Номер:
d0336c88ef304107bd0d2afc8b994995
Внутрішній номер закупівлі:
20372003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-010305-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СВІТАНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20831890
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська область, Червоноградський р-н, м.Червоноград, вул.Івасюка ,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шелемех КЗ ЛОР НРЦ "Світанок" Олена 380324936240 svitanok.buh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 17:36 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 17:36 - 20.01.2024 19:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 Лот 1.