-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М"ясо
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
a60a1cc2df32451697ca95e3dea57bcc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-12-002052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СВІТАНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20831890
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська область, Червоноградський р-н, м.Червоноград, вул.Івасюка ,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СВІТАНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20831890
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська область, Червоноградський р-н, м.Червоноград, вул.Івасюка ,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М"ясо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2024 13:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума390 000.00 UAH