-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сухарі панірувальні
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-007092-a
Завершена
103 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 517.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 517.50 UAH
Номер:
83c6970194d7454296e030d8425c020b
Внутрішній номер закупівлі:
20369075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-007092-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445075 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 14:50 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 14:50 - 20.01.2024 00:00
Аукціон:
22.01.2024 13:40 - 22.01.2024 14:03
Період кваліфікації:
22.01.2024 14:03 - 05.02.2024 18:08
Період завантаження договору:
11.02.2024 00:00 - 21.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 500.00 Сухарі панірувальні