-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сухарі панірувальні
Оголошено тендер
103 500.00
UAH
Номер:
611b0b29196f41bd9489f042d2c3726a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-12-003126-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
103 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сухарі панірувальні
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 12.01.2024 року № 16
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2024 14:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума103 500.00 UAH