-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2018-04-23-001375-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
e77143d622ac46b6aad2aced9d57fc76
Внутрішній номер закупівлі:
2036388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-23-001375-a
Замовник:
КУ "КМУ МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпропетровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Лисицька +380626468567,+380671527720 01990795@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
23.04.2018 14:53 - 30.04.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2018 14:53 - 10.05.2018 00:00
Аукціон:
10.05.2018 12:59 - 10.05.2018 13:20
Період кваліфікації:
10.05.2018 13:20 - 16.05.2018 11:37
Період завантаження договору:
10.05.2018 13:20 - 30.05.2018 13:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний гематологічний аналізатор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2018
Місце постачання
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпропетровська, 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
Оскарження: 10.05.2018 13:20 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800, 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Оскарження: 10.05.2018 13:20 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
379 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2018 11:37
Документи
13
Скарги
0
ТОВ УКР ДІАГНОСТИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна Вадимівна +380503115824 tatyana.sidorenko@ukrdiagnostika.ua http://ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, Київська область, Київ, вул.Рейтарська, 18/11 літера А
Початкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
79fba881948c4cd99cbf2f9d72bfe059
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-23-001375-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800, 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Номер договору:
106
Сума договору:
379 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
01.06.2018 11:00
Статус:
Підписаний