-
Відкриті торги
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор
379 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
79fba881948c4cd99cbf2f9d72bfe059
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-23-001375-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800, 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
106
Дата підписання:
01.06.2018 11:00
Період дії договору:
01.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
379 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 379 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний гематологічний аналізатор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2018
Місце постачання
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпропетровська, 14
На карті