-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль» (ДК 021:2015 код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2024-01-11-003241-a
Джерело фінансування - місцевий бюджет. Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою. Обсяг робіт згідно Додатку 2.
Торги не відбулися
26 525 387.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 132 626.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 132 626.94 UAH
Номер:
0243ce1035724bc5ba8ee3118505eb36
Внутрішній номер закупівлі:
20353422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-11-003241-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001334
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Волинська 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гасай Юлія Степанівна +380352551700 hasaj26@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
26 525 387.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.01.2024 11:28 - 19.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2024 11:28 - 22.01.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 525 387.00 «Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль»